5 Unikalnych i prostych pomysłów na dodanie kominka do salonu

Czy jesteś zmęczony życiem w zimnym i mało zachęcającym pomieszczeniu? Jeżeli twój odpowiedź jest tak wtedy ja jest prawym czasem dodawać kominek twój żywego pokój. Tak, to zrobi twój pokój cieplej i ono daje także kojącego uczucia.

Ty możesz łatwo dodawać kominek twój żywy pokój robić koniecznym zmianom w pokoju. Tutaj są niektóre unikalni pomysły dodawać kominek twój żywy pokój.

Kominek w środku

Kominek może być dodany gdziekolwiek w twoim salonie. Możesz dodać go w centrum pokoju, jeśli masz otwarty plan podłogi, lub możesz umieścić go w jednym rogu. Ten pomysł jest idealny dla małych pomieszczeń, ponieważ nie stworzy dużej luki między ogniem a ścianą.

Kominek w oknie

Ten pomysł jest idealny dla dużych pomieszczeń, ponieważ nie będzie blokował Twojego widoku. Jeśli martwisz się o oświetlenie to możesz zainstalować kinkiet ze świecami. Kinkiet zapewni odpowiednie oświetlenie, a kominek dodatkowo rozświetli pomieszczenie.

Kominek w rogu

To idealny pomysł dla dużych i przestronnych pomieszczeń. Możesz umieścić kominek na ścianie i otoczyć go roślinami. Upewnij się, że rośliny nie schodzą poniżej ognia.

Kominek w rogu

Jeśli martwisz się o przestrzeń to możesz po prostu dodać wbudowany kominek. Ten pomysł jest dobry, ponieważ zaoszczędzisz dużo miejsca.

Wnioski:

To było 5 unikalnych i prostych pomysłów na dodanie kominka do salonu. Wiem, że spodoba ci się pomysł posiadania ciepłego i przytulnego pokoju. Mam nadzieję, że spodoba ci się kominek i wkrótce podzielę się z tobą kolejnymi pomysłami na kominek.