Jak udekorować Drive-In Movie Theater w jeden weekend

Drive-ins są najbardziej kochane miejsca dla ludzi, aby przejść do oglądania filmów. Są one szczególnie popularne w stanach i ludzie kochają iść tam i cieszyć się ich ulubione filmy. W całym kraju znajduje się wiele kin drive-in, a w każdym kinie drive-in znajduje się kotwica. Te kotwice są najczęściej zainstalowane na dachu kina i są głównym powodem, dla którego ludzie uwielbiają odwiedzać drive-ins.

Są ludzie, którzy kochają pomysł dekorowania własnego drive-in, a inni uważają, że jest to po prostu zbyt drogie, aby to zrobić. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii, nadal możesz cieszyć się drive-in bez wydawania pieniędzy.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci udekorować teatr drive-in w weekend.

1. Pomaluj kotwice

Jeśli chcesz, aby kotwice wyglądały lepiej, możesz je pomalować. Nie musisz być ekspertem malarzem, aby je pomalować. Możesz kupić farby akrylowe i pomalować je tak, jak chcesz.

2. Udekoruj dach

Dach teatru drive-in jest najważniejszą częścią teatru. Jest to miejsce, w którym ludzie siedzą i cieszą się filmem. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, możesz dodać kilka akcesoriów, takich jak latarnie, dzwonki wiatrowe itp.

3. Dodaj kilka świateł

Możesz dodać kilka świateł do teatru i zamienić go w magiczne miejsce. Możesz również dodać trochę muzyki i użyć systemu muzycznego swojego samochodu do odtwarzania muzyki.

4. Zainstaluj projektor

Możesz zainstalować projektor w kinie drive-in. Jeśli planujesz to zrobić, będziesz musiał zapłacić za projektor. Możesz go użyć do wyświetlania filmu na ścianie teatru drive-in.

Wnioski:

Czy jesteś zmęczony oglądaniem tego samego filmu w tym samym kinie raz po raz? Jeśli tak, to powinieneś zdecydowanie odwiedzić drive-in theater. Będziesz cieszył się z doświadczeń związanych z pójściem do drive-in theater, ponieważ będziesz otoczony przez ludzi.